ZOO Wroclaw ZOO Adopcja

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

ZOO Adopcja

  Oferta dla firm

Zebrą Bazuką opieuje się od kilku lat firma Pacla/ CeDoJeśli prowadzicie Państwo politykę odpowiedzialnego biznesu, rekomendujemy adopcję na odległość zwierząt mieszkających w naszym ogrodzie. Istnieje możliwość adopcji jednego osobnika, gatunku, wybiegu, basenu lub akwarium. W zamian oferujemy m.in.:

 1. Certyfikat potwierdzający opiekę nad wybranym zwierzęciem, gatunkiem, wybiegiem, basenem czy akwarium,
 2. Umieszczenie na terenie ZOO, przy wybiegu Podopiecznego, basenie czy akwarium, tablicy sponsorskiej, zgodnej z SIW ZOO, ze stałym tekstem,
 3. Informacje o podopiecznych + zdjęcia – résumé, na życzenie Sponsora, do wyłącznego wykorzystania w internecie – facebook, twitter, instagram, działania public relations,
 4. Bilety wstępu – określona pula, zależna od zaangażowania,    
 5. Logotyp na stronie www,
 6. Post na fanpage fb,
 7. Inne - do uzgodnienia, jak nagroda w konkursie dla klientów lub fanów – „wycieczka” po zapleczu Afrykarium + możliwość obserwowania karmienia określonego i wskazanego przez ZOO gatunku.Rysiem Orkanem opiekuje się od lat firma Navi Expert z Poznania


Adopcja symboliczna to zobowiązanie wyjątkowe i długoterminowe dlatego nie łączymy jej z innymi usługami i określiliśmy ogólne warunki:

 1. Umowy podpisujemy minimum na rok.
 2. Płatności realizowane są kwartalnie, półrocznie i rocznie. W przypadku umów na wyłączność, z wykorzystaniem podopiecznego i/ lub logotypu ZOO do działań marketingowych (od 5.000 zł/ m-c), płatność może być realizowana miesięcznie.
 3. Płatność następuje każdorazowo na podstawie wystawionej przez ZOO faktury VAT w terminie 14 dni od dnia doręczenia Sponsorowi prawidłowo wystawionej FV, na rachunek wskazany na niej.
 4. Każdej ze stron przysługuje możliwość rozwiązania umowy z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, przy czym opłacone przez Sponsora miesiące za opiekę nad zwierzęciem nie podlegają zwrotowi.
 5. W przypadkach nieuregulowanych umową, a dotyczących realizacji usług dotyczących ZOO lub podopiecznego, decyduje ZOO.


Zaznaczamy, że ZOO jako organizacja non profit wszelki zysk przeznacza na polepszanie dobrostanu zwierząt, edukację oraz aktywne wsparcie organizacji zajmujących się ratowaniem zagrożonych gatunków w ich naturalnym środowisku.

Dotychczas współpracowaliśmy m.in.  z

Askot CEDO/ Paclan Cermag ESK 2016 TU Europa  Futuro Finance  Instytut Lonfucjusza Kompania PiwowrskaNavi Expert  Power Events Ryba Taxi  Sanatoria Dolnośląskie SII   

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Wydział Marketingu
zoo-marketing@zoo.wroc.pl
+48 71 34 07 106
WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider