ZOO Wroclaw CENNIK

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

CENNIK

  Zwiedzanie
Zobacz również: Karta rocznaVoucherJak kupić biletZOOBACZ POKOCHAJ POMÓŻ OCHRONIĆ    INFORMUJEMY, ŻE NIE HONORUJEMY BONÓW TURYSTYCZNYCH   

Szanowni Państwo,
zakupiony bilet oraz karta roczna uprawniają do zwiedzania  ZOO, w tym AFRYKARIUM.
Wszystkie bilety uprawniają do jednorazowego wstępu.

NIE PROWADZIMY REZERWACJI BILETÓW.

BILETY DO ZOO & AFRYKARIUM

CENY
ZOO NA
RATUNEK

CENY
STANDARDOWE

CENY
DLA
WROCŁAWIAN, POSIADACZY:
logo-nasz wroclaw
KARTA SENIORA

DZIECI 0-3     do odebrania w kasach lub POK w dniu zwiedzania
kupon kontrolny kupon kontrolny kupon kontrolny
SENIORZY 75+          do odebrania w kasach lub POK w dniu zwiedzania,    z dowodem osobistym
kupon kontrolny kupon kontrolny kupon kontrolny
NORMALNY 56 PLN 55 PLN 30 PLN
z Nasz Wrocław
ULGOWY dzieci i uczniowie od 3. do 21 r.ż., emeryci, renciści, os. niepełnosprawne,posiadacze Wrocławskiej Karty Seniora
46 PLN 45 PLN 20 PLN
z Nasz Wrocław
STUDENCKI do 26. r.ż.
46 PLN 45 PLN ----
RODZINNY 2 dorosłych i maks. 3 dzieci
175 PLN 170 PLN 120 PLN
z Nasz Wrocław
IMIENNE KARTY ROCZNE (do wyrobienia w POK)
NORMALNA 121 PLN 120 PLN 108 PLN
z Nasz Wrocław
ULGOWA  81 PLN 80 PLN 72 PLN
z Nasz Wrocław
DUPLIKAT karty rocznej ---- 40 PLN ----
BILETY DLA GRUP
NORMALNY GRUPOWY minimum 15os.
45 PLN/os.
ULGOWY GRUPOWY minimum 10os.
35 PLN/os.
ZAJĘCIA EDUKACYJNE w języku polskim
10 PLN/os.
OFERTY SPECJALNE
RODZINNY PLUS z Wrocławską Kartą Rodzina Plus 2 dorosłych + dzieci
125 PLN ---- 120 PLN
RODZINNY PONIEDZIAŁEK (poniedziałki-dni robocze tj. poza dniami ustawowo wolnymi) 2 dorosłych + maks. 3 dzieci
145 PLN 140 PLN ----
STUDENCKA ŚRODA (środy-dni robocze tj. poza dniami ustawowo wolnymi) 36 PLN 35 PLN ----
CZWARTEK (czwartki-dni robocze tj. poza dniami ustawowo wolnymi) emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne
26 PLN 25 PLN 10 PLN
z Wrocławską Kartą Seniora
zoo plus hydropolis RODZINNY ZOO+HYDROPOLIS
2 dorosłych+maks.3 dzieci. Jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w zoo+jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w Hydropolis. Ważny 30 dni od daty zakupu.
---- 199 PLN ----
zoo plus aquapark RODZINNY ZOO+ AQUAPARK WROCŁAW
2 dorosłych+ maks.3 dzieci. Jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w zoo+jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w Aquapark Wrocław. Ważny 30 dni od daty zakupu.
---- 229 PLN ----


 ZOO NA RATUNEK to bilety z dobrowolną opłatą przeznaczoną na ratowanie zagrożonych gatunków. Symboliczna złotówka od osoby zostanie przekazana na projekty ochrony ginących gatunków w ich naturalnym środowisku. Dowiedz się więcej!
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ULG I OFERT SPECJALNYCH

Dzieci do 3 urodzin oraz osoby, które ukończyły 75 lat (dowód osobisty) - wstęp na podstawie kuponu kontrolnego - do odebrania w KASACH lub POK w dniu zwiedzania


Bilet ulgowy jednorazowy


przysługuje:


Ulgowa karta roczna

przysługuje:


Bilet rodzinny jednorazowy

Do skorzystania z biletu rodzinnego uprawnione są dwie osoby dorosłe wraz z maksymalnie trójką podopiecznych (dzieci, młodzież szkolna oraz osoby uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych oraz średnich  do ukończenia 21 roku życia jak i  osoby studiujące do ukończenia 26 roku życia pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest rodzicem studenta - podopiecznego). Warunkiem skorzystania z biletu w przypadku uczniów i studentów jest okazanie ważnej legitymacji, 

Bilet Rodzina Plus jednorazowy

W każdy dzień tygodnia rodziny posiadające kartę wrocławskiego programu „Rodzina Plus” mają prawo do zakupu biletu rodzinnego Rodzina PLUS, niezależnie od liczby posiadanych dzieci po przedstawieniu ważnych kart „Rodzina Plus” wszystkich obecnych osób, wraz z dokumentami stwierdzającymi tożsamość członków rodziny.


Bilet studencki jednorazowy

Przysługuje studentom  szkół wyższych do ukończenia 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.


Bilet czwartek jednorazowy

Przysługuje emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym. Do zakupu tego biletu jest też uprawniony opiekun towarzyszący osobie niepełnosprawnej, która wymaga stałej opieki, czyli dziecku do ukończenia 16 r.ż. niezależnie od stopnia niepełnosprawności lub osobie ze znacznym stopniem niepełnosprawności.Za opiekuna uznaje się osobę, która posiada co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, czyli która ukończyła 13 lat.
  W przypadku emerytów i rencistów warunkiem skorzystania z biletu promocyjnego  jest okazanie ważnej legitymacji emeryta bądź rencisty i dodatkowo dowodu osobistego. W przypadku osób niepełnosprawnych warunkiem skorzystania z biletu promocyjnego  jest okazanie ważnej Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej lub orzeczenia Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności oraz dowodu osobistego.

Bilety ulgowe grupowe jednorazowe

Przysługują grupom liczącym 10 lub więcej osób uprawnionych do zakupu biletu ulgowego. Na każde 10 zakupionych biletów  przysługuje  1 kupon kontrolny (jedenasty). Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy. Na przykład: w przypadku grupy liczącej 33 osoby - 30 podopiecznych i 3 opiekunów, 3 opiekunów wejdzie na trzy kupony kontrolne, każda kolejna osoba (opiekun, pilot, kierowca itp.) ma prawo do zakupu odpowiedniego biletu grupowego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat. Więcej informacji dla grup.


Bilety normalne grupowe jednorazowe

Przysługują grupom liczącym 15 lub więcej osób. Na pierwsze 15 zakupionych biletów  przysługuje  1 kupon kontrolny (szesnasty). Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy, każda kolejna osoba (opiekun, pilot, kierowca) ma prawo do zakupu biletu w cenie biletu grupowego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat. Więcej informacji dla grup.
Grupy mieszane

Grupa może składać się z osób którym przysługują bilety normalne i osób, którym przysługują bilety ulgowe. Musi liczyć min.15 osób. Na pierwsze  15 zakupionych biletów, grupie przysługuje 1  kupon kontrolny (szesnasty). Jeżeli jednak liczba osób uprawnionych do skorzystania z biletu grupowego ulgowego w grupie mieszanej jest większa niż 10, na każde 10 osób, które są uprawnione do korzystania z biletu grupowego ulgowego jeden opiekun  uprawniony jest do skorzystania z kuponu kontrolnego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z  kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat.Więcej informacji dla grup.
Bilet Rodzinny Zoo + Hydropolis
Do skorzystania z biletu uprawnione są 2 osoby dorosłe wraz z maksymalnie 3 podopiecznych, przy czym przez podopiecznych rozumie się dzieci: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, do ukończenia przez nich 21 roku życia, jak również osoby studiujące do ukończenia przez nie 26 roku życia, pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest opiekunem prawnym studenta-podopiecznego.
Bilet upoważnia do jednorazowego, wspólnego wejścia  i całodziennego pobytu w ZOO oraz wspólnego, jednorazowego wejścia i całodziennego pobytu w Hydropolis w terminie 30 dni od daty zakupu biletu. Wejście jest możliwe w godzinach otwarcia obiektów.


aquapark wroclawZoo + Aquapark
Do skorzystania z biletu uprawnione są 2 osoby dorosłe wraz z maksymalnie 3 podopiecznych, przy czym przez podopiecznych rozumie się dzieci: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, do ukończenia przez nich 21 roku życia, jak również osoby studiujące do ukończenia przez nie 26 roku życia, pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest opiekunem prawnym studenta-podopiecznego.
Bilet upoważnia do jednorazowego, wspólnego wejścia  i całodziennego pobytu w ZOO oraz wspólnego, jednorazowego wejścia i calodziennego pobytu we Wrocławskim Parku Wodnym (W STREFIE REKREACYJNEJ)  w terminie 30 dni od daty zakupu biletu. Wejście jest możliwe w godzinach otwarcia obiektów.


ZAJĘCIA EDUKACYJNE
Obejmują tylko zajęcia edukacyjne (do 60 minut), należy doliczyć koszt wejścia na teren zoo. Przed lub po zajęciach grupa może zwiedzać ogród zoologiczny bez ograniczeń czasowych – do zamknięcia.


logo-nasz wroclaw NASZ WROCŁAW 365

Zniżki na zakup kart rocznych i biletów  do Zoo Wrocław z aplikacją NASZ WROCŁAW:
Zniżki nie łączą się z innymi ofertami specjalnymi i są udzielane od ceny regularnej biletu brutto, a nie obniżonej bądź promocyjnej. Uprawnienie do zniżki przysługuje wyłącznie przy zakupie w kasach (bilety jednorazowe) oraz w Punkcie Obsługi Klienta (karty roczne).
Zniżki  Nasz Wrocław nie obejmują voucherów ani zakupów dokonywanych on-line czy w automatach biletowych.
W przypadku kart rocznych zniżka przysługuje jedynie Użytkownikowi. W przypadku biletów jednorazowych jeden Użytkownik aplikacji Nasz Wrocław (osoba dorosła) może kupić dodatkowo do 5 biletów ulgowych (dla dzieci do 18 roku życia). W celu skorzystania z kuponu NASZ WROCŁAW 365 należy udać się do kasy z aplikacją i dokumentem z numerem PESEL.  Bilety jednorazowe ze zniżką Nasz Wrocław są do kupienia jedynie w kasie po okazaniu uprawnienia do zniżki.
Nie prowadzimy rezerwacji biletów.

WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider