Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILET Language:
Odwiedź:

CENNIK

  Zwiedzanie
Zobacz również: ZOOBACZ POKOCHAJ POMÓŻ OCHRONIĆKarta rocznaVoucherJak kupić bilet

Szanowni Państwo,
zakupiony bilet oraz karta roczna uprawniają do zwiedzania całego ZOO, w tym AFRYKARIUM.
Wszystkie bilety uprawniają do jednorazowego wstępu.OFERTA WAŻNA OD 1 LUTEGO 2019

BILETY DO ZOO & AFRYKARIUM

CENY
ZOO NA
RATUNEK

CENY
STANDARDOWE

CENY
DLA
WROCŁAWIAN
urbancard premium

logo-nasz wroclaw

KARTA SENIORA

DZIECI 0-3     do odebrania w kasach lub POK w dniu zwiedzania
kupon kontrolny kupon kontrolny kupon kontrolny
SENIORZY 75+          do odebrania w kasach lub POK w dniu zwiedzania,    z dowodem osobistym
kupon kontrolny kupon kontrolny kupon kontrolny
NORMALNY 51 PLN 50 PLN 30 PLN
z UrbanCard Premium
ULGOWY dzieci i uczniowie od 3. do 21 r.ż., emeryci, renciści, os. niepełnosprawne,posiadacze Wrocławskiej Karty Seniora
41 PLN 40 PLN 20 PLN
z UrbanCard Premium
STUDENCKI do 26. r.ż.
41 PLN 40 PLN ----
RODZINNY 2 dorosłych i maks. 3 dzieci
165 PLN 160 PLN 120 PLN
z UrbanCard Premium
IMIENNE KARTY ROCZNE (do wyrobienia w POK)
NORMALNA 121 PLN 120 PLN 108 PLN
z UrbanCard Premium
ULGOWA  81 PLN 80 PLN 72 PLN
z UrbanCard Premium
DUPLIKAT karty rocznej ---- 40 PLN ----
BILETY DLA GRUP
NORMALNY GRUPOWY minimum 15os.
40 PLN/os.
ULGOWY GRUPOWY minimum 10os.
30 PLN/os.
ZAJĘCIA EDUKACYJNE w języku polskim
5 PLN/os.
ZAJĘCIA EDUKACYJNE w języku angielskim
20 PLN/os.
OFERTY SPECJALNE
RODZINNY PLUS z Wrocławską Kartą Rodzina Plus 2 dorosłych + dzieci
125 PLN ---- 120 PLN
RODZINNY PONIEDZIAŁEK (dni robocze tj. poza dniami ustawowo wolnymi) 2 dorosłych + maks. 3 dzieci
135 PLN 130 PLN ----
STUDENCKA ŚRODA (dni robocze tj. poza dniami ustawowo wolnymi) 31 PLN 30 PLN ----
CZWARTEK (dni robocze tj. poza dniami ustawowo wolnymi) emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne
21 PLN 20 PLN 10 PLN
z Wrocławską Kartą Seniora
RODZINNY ZOO+HYDROPOLIS 
2 dorosłych+ maks. 3 dzieci. Jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w zoo + jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w Hydropolis. Ważny 30 dni od daty zakupu. W Hydropolis bilety są limitowane.
---- 199 PLN ----RODZINNY ZOO+AQUAPARK WROCŁAW
2 dorosłych+ maks. 3 dzieci. Jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w zoo + jednorazowe wejście i całodzienny pobyt w Aquapark Wrocław. Ważny 30 dni od daty zakupu.
---- 199 PLN ----


 ZOO NA RATUNEK to bilety z dobrowolną opłatą przeznaczoną na ratowanie zagrożonych gatunków. Symboliczna złotówka od osoby zostanie przekazana na projekty ochrony ginących gatunków w ich naturalnym środowisku. Dowiedz się więcej!WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ULG I OFERT SPECJALNYCH

Dzieci do 3 urodzin oraz osoby, które ukończyły 75 lat (dowód osobisty) - wstęp na podstawie kuponu kontrolnego - do odebrania w KASACH lub POK w dniu zwiedzania

Bilet ulgowy jednorazowy


przysługuje:Ulgowa karta roczna

przysługuje:Bilet rodzinny jednorazowy

Do skorzystania z biletu rodzinnego uprawnione są dwie osoby dorosłe wraz z maksymalnie trójką podopiecznych (przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej oraz osobom uczącym się w szkołach ponadgimnazjalnych do ukończenia 21 roku życia jak i  osobom studiującym do ukończenia 26 roku życia pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest rodzicem studenta - podopiecznego).

Bilet Rodzina Plus jednorazowy

W każdy dzień tygodnia rodziny posiadające kartę wrocławskiego programu „Rodzina Plus” mają prawo do zakupu biletu rodzinnego Rodzina PLUS, niezależnie od liczby posiadanych dzieci po przedstawieniu ważnych kart „Rodzina Plus” wszystkich obecnych osób, wraz z dokumentami stwierdzającymi tożsamość członków rodziny.


Bilet studencki jednorazowy

Przysługuje studentom  szkół wyższych do ukończenia 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.


Bilet czwartek jednorazowy

Przysługuje emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym. Do zakupu tego biletu jest też uprawniony opiekun towarzyszący osobie niepełnosprawnej, która wymaga stałej opieki, czyli dziecku do ukończenia 16 r.ż. niezależnie od stopnia niepełnosprawności lub osobie ze znacznym stopniem niepełnosprawności.Za opiekuna uznaje się osobę, która posiada co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, czyli która ukończyła 13 lat

Bilety ulgowe grupowe jednorazowe

Przysługują grupom liczącym 10 lub więcej osób uprawnionych do zakupu biletu ulgowego. Na każde 10 zakupionych biletów  przysługuje  1 kupon kontrolny (jedenasty). Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy. Na przykład: w przypadku grupy liczącej 33 osoby - 30 podopiecznych i 3 opiekunów, 3 opiekunów wejdzie na trzy kupony kontrolne, każda kolejna osoba (opiekun, pilot, kierowca itp.) ma prawo do zakupu odpowiedniego biletu grupowego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat. Więcej informacji dla grup.


Bilety normalne grupowe jednorazowe

Przysługują grupom liczącym 15 lub więcej osób. Na pierwsze 15 zakupionych biletów  przysługuje  1 kupon kontrolny (szesnasty). Przewodnik jest traktowany jak opiekun grupy, każda kolejna osoba (opiekun, pilot, kierowca) ma prawo do zakupu biletu w cenie biletu grupowego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat. Więcej informacji dla grup.
Grupy mieszane

Grupa może składać się z osób którym przysługują bilety normalne i osób, którym przysługują bilety ulgowe. Musi liczyć min.15 osób. Na pierwsze  15 zakupionych biletów, grupie przysługuje 1  kupon kontrolny (szesnasty). Jeżeli jednak liczba osób uprawnionych do skorzystania z biletu grupowego ulgowego w grupie mieszanej jest większa niż 10, na każde 10 osób, które są uprawnione do korzystania z biletu grupowego ulgowego jeden opiekun  uprawniony jest do skorzystania z kuponu kontrolnego. Opiekun (pilot, kierowca itp) korzystający z  kuponu kontrolnego musi mieć ukończone 18 lat.Więcej informacji dla grup.

Bilet Rodzinny Zoo + Aquapark
Do skorzystania z biletu uprawnione są 2 osoby dorosłe wraz z maksymalnie 3 podopiecznych, przy czym przez podopiecznych rozumie się dzieci: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, do ukończenia przez nich 21 roku życia, jak również osoby studiujące do ukończenia przez nie 26 roku życia, pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest opiekunem prawnym studenta-podopiecznego.
Bilet upoważnia do jednorazowego, współnego wejścia  i całodziennego pobytu w ZOO oraz wspólnego, jednorazowego wejścia i całodziennego pobytu we Wrocławskim Parku Wodnym (W STREFIE REKREACYJNEJ) w terminie 30 dni od daty zakupu biletu. Wejście jest możliwe w godzinach otwarcia obiektów.


Bilet Rodzinny Zoo + Hydropolis
Do skorzystania z biletu uprawnione są 2 osoby dorosłe wraz z maksymalnie 3 podopiecznych, przy czym przez podopiecznych rozumie się dzieci: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, do ukończenia przez nich 21 roku życia, jak również osoby studiujące do ukończenia przez nie 26 roku życia, pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest opiekunem prawnym studenta-podopiecznego.
Bilet upoważnia do jednorazowego, współnego wejścia  i całodziennego pobytu w ZOO oraz wspólnego, jednorazowego wejścia i całodziennego pobytu w Hydropolis w terminie 30 dni od daty zakupu biletu. Wejście jest możliwe w godzinach otwarcia obiektów.
Bilety do Hydropolis są limitowane, należy sprawdzić dostępność
https://hydropolis.pl/dla-zwiedzajacych/ZAJĘCIA EDUKACYJNE
Obejmują tylko zajęcia edukacyjne (do 60 minut), należy doliczyć koszt wejścia na teren zoo. Przed lub po zajęciach grupa może zwiedzać ogród zoologiczny bez ograniczeń czasowych – do zamknięcia.
nasz wrocławNasz_Wroclaw_Aplikacja2_1200x1200 (002)

ZNIŻKI Z URBANCARD PREMIUM-NASZ WROCŁAW
karta turystyczna
ZNIŻKI Z WROCŁAWSKĄ KARTĄ TURYSTYCZNĄ 

5 PLN od ceny biletu normalnego lub ulgowego lub studenckiego (nie łączy się z promocją studencka środa). Bilety z rabatem dla posiadaczy wrocławskiej karty turystycznej do kupienia w Punkcie Obsługi Klienta.


WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider